Кожна фірма потребує рекламу і представлення перед клієнтами. Для цього зазвичай використовуються багато методів, такі як : перетяжки, рекламні щити, телебачення і т.д. Але не всі компанії, особливо молоді, можуть дозволити собі такі види реклами. Є набагато дешевші способи дати споживачам про себе знати: рекламні листівки, буклети, візитки, але нажаль така реклама більше одноразова.
Оскільки ми живемо в час розвитку комунікацій та технологій великим попитом серед користувацької аудиторії користується представлення компанії за допомогою сайту в інтернеті. Відомі компанії, маючи великий дохід та займаючи тісні позиції на ринку, заводять корпоративні сайти. Менші ж організації чи фірми що тільки на початку свого росту, стикаючись з задачею особистого сайту звертаються до сайтів візиток.
Це сайт що містить в собі загальну інформацію про вашу компанію: контактні дані, товари та послуги, прайс-листи, новини та ін. Також часто на таких сайтах-візитках можна зустріти фотогалереї, форми для відправки e-mail повідомлень, рекламу, що представлені як звичайна інформація чи отформатовані у вигляді спеціальних статей.
Отже, сайт візитка потрібен щоб Ваші клієнти могли знати: хто ви, послуги які ви надаєте, та іншу важливу для них інформацію.