Перша ассоціація що виникає у більшості людей при словах «зовнішня реклама» — це великі яскраві білборди пбіля дороги. Але насправді рекламних конструкцій дуже багато.

Рекламні щити (білборди).
Вони є напопулярнішим видом реклами. Представляють собою щити різних розмірів, що стоять на опорі близко до дороги. Вони мають великі розміри і часто бувають двусторонніми, несячи рекламу різного виду.

Вивіски.
Це ще один дуже популярний вид зовнішньої реклами. Вони використовуються практично усіма учасниками торгово-виробничого процесу і в 95% випадків, вона є необхідним елементом будь якої рекламної кампанії. Жлден магазин, ресторан, кафе, салон краси та будь яка інша комерційна компанія не може обійтись без відповідної вивіски. Саме вона приваблює більшість потенційних клієнтів, що проходять мимо чи проживають недалеко від об’єкта що рекламується.Ефективність такого виду зовнішньої реклами неможливо переоцінити — адже вона велика.

Вказівник.
Вони мають особливу ціль — показати конкретне направлення потенційним клієнтам:як знайти офіс, салон чи магазин. Вказівник допоможе швидко знайти ціль, потрібний поворот чи обрати оптимальний шлях.

Стелли та пілони.
Це окремо стоячі конструкції з рекламною інформацією. Встановлюються загалом перед в’їздом на територію великих компаній, торгівельних центрів і інших адміністративних споруд. Стелли допомагають зорієнтуватись при в’їзді з територію, несуть в собі інформацію того що знаходиться на території. Також вони не тільки несуть в собі потрібну інформацію, а й є декоративним елементом.

Лайтбокси(світлові коробки).
Рекламні конструкції, що підсвічуються зсередини неоном. Цілодобові магазини, автозаправки, гостиниці, кафе і т.д., завдяки таким конструкціям стають помітними для потенційних клієнтів.

Сітілайти.
Як видно з назви (city з англ. місто), сітілайти відносяться до реклами що знаходиться в місті. Стандартний сітілайт являє собою рекламну плоскість з прозрачною поверхністю, що підсвічує зсередини лампами денного світла рекламне зображення.
Зазвичай вони знаходяться в місцях де проходить велика кількість людей і привертають до себе увагу прохожих своїм незвичним виглядом та рекламою.