МІСІЯ MG GROUP — КОМФОРТНЕ ПАРТНЕРСТВО

MG group — молода компанія в українському сегменті креативних рекламних послуг, головними цілями якої є якісний промоушн та розширення ринкової долі замовника. Наша діяльність заснована на використанні сучасних технологій, творчого підходу, а також точного аналітичного апарату в процесі розробки рекламної кампанії. Ми – одне з небагатьох рекламних агентств, котре пропонує комплексний рекламний промоушн і супроводження вашого бізнесу.

Market Getting group поєднала в собі фахівців у сфері аналітики, розробки програмного забезпечення та графічного дизайну. Ми — колектив професіоналів, що здобули освіту в кращих вишах країни за напрямками, необхідними для якісної та злагодженої роботи компанії. Кожен із нас має позитивний досвід у створенні креативного продукту та успішному виведенні його на ринок. “MG group” допоможе вирішити Ваші бізнес-задачі та запропонує комплекс найбільш ефективних заходів для досягнення Ваших цілей.

Нашими послугами скористалися більше 100 клієнтів місцевого та національного рівня. Нас радять, з нами працюють на постійній основі. Приєднуйтесь і Ви!

Дизайн. Медіа. Поліграфія.

Невелика чисельність нашого колективу дозволяє зберегти сімейну атмосферу всередині команди, а також бути впевненими в результаті.

Наше портфоліо

Послуги дизайну

Розробка логотипів, фірмовий стиль, верстка поліграфії, підготовка до друку

Отримайте максимальний результат

Над розробкою Вашого дизайну будуть працювати: професійний графічний дизайнер, маркетолог, контент-менеджер та програміст. Отримайте максимум, довірившись професіоналам!

Поліграфія

Професійні послуги верстки поліграфії, підготовки до друку, розробки зовнішньої реклами та дрібної друкованої продукції.

Що ми пропонуємо?

Банери, наліпки, вивіски, штендери, прапори. Малі та великі тиражі, різні види паперу та ламінації. Розробка та розміщення постерів на сітілайтах та скроллерах міста.

Медіасфера

Послуги віддаленої прес-служби, написання текстів, реклама в інтернеті та медіа-майданчиках, створення веб-сайтів

Веб, ЗМІ, соцмережі

Ми пишемо комерційні тексти та прес-релізи, рекламуємо Ваш бізнес у ЗМІ, соціальних мережах та на LED-екрані, створюємо анімовану рекламу, відеоролики та веб-сайти.
0
% клієнтів повертаються до нас знову
0
Підтримуємо дружні відносини з клієнтами навіть поза роботою
0
роки на ринку

Наша команда:

Михайло Карий
Михайло КарийМаркетолог
MG Group — це не просто креативне агентство, це — родина, котра організовує згуртовану командну роботу, де відчуваєш себе одним цілим. Головна перевага від роботи в цій компанії однодумців — саморозвиток. Кожен новий проект — це привід прагнути нових вершин разом з колегами, відкривати для себе нові горизонти. Для мене велика честь, що мій шлях в рекламі розпочався і продовжується саме з цими людьми.
Скілл 1 93%
Скілл 2 86%
Сергій Марченко
Сергій МарченкоМедіа-фахівець
Повсякденна практика доводить: все, що нам потрібно — просто якісно виконувати свою роботу, бути відповідальними, виконувати обіцянки (навіть якщо обставини роблять їх не зовсім вигідними) та вкладати максимально душу в свою діяльність. Слід бути кращими не для всіх, а для своєї команди однодумців і клієнтів, котрі нас обрали.
WordPress 96%
Журналістика 85%
Дарія Кара
Дарія КараДизайнер
Команда однодумців, улюблене місце для творчості, кожен з нас по-своєму унікальний. Що ще потрібно для плідної діяльності? Все це лише поглиблює почуття відданості своїй справі. А на місці сидіти не дозволяють нові та цікаві проекти, робота у багатозадачному режимі і дружня атмосфера. Хоч як дизайнер я, звісно ж, далеко не прагматик, проте дуже задоволена тим, як нам вдалося побудувати якісну роботу з постійними клієнтами та налагодити внутрішні процеси компанії до автоматизму.
HTML/CSS 89%
Javascript 95%

Ми допомагаємо бізнесу бути усіпшним!

Креативність, точність та професіоналізм команди MG group творить рекламу, яка працює

Почнемо?