Project Description

Що може бути кращим за чисте довкілля саме сьогодні, коли проблема стоїть надгостро? Що ми залишимо після себе, на яких прикладах вчитимемо прийдешні покоління? Що, врешті-решт, залишимо нашим дітям після себе?

Головна мета ініціативної групи золотонісців стоїть на трьох китах — громадська свідомість, виховання своїх дітей на вчинках, достойних Громадянина, сімейне дозвілля. Після декількох попередніх успішних епізодів ця ідея потроху розрослася від дозвілля в колі друзів до цілої громадської ініціативи.

Люди пропонують докорінно змінити ставлення українців до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити й дбати про довкілля. Не схвалюють вчинки тих, хто смітить у парках, на вулицях та пляжах, але на цьому не зупиняються. Вони готові власноруч зробити нашу країну чистішою!

Наприклад, у лісі. Саме там, де в будь-яку пору року відпочивають чимало українців. Саме те місце, котре нині, на жаль, лише за дуже гарної уяви нагадує ліс. Більше людей – менше сміття! Більше позитивних прикладів для співгромадян, родючіший ґрунт для формування свідомості наших найменших золотонісців!

В рамках співпраці із громадською ініціативою «Чистий ліс» нами були розроблені афіші майбутнього заходу, сувенірні наліпки для учасників та організована інформаційна кампанія в інтернеті. Окремо — партія вінілових табличок на тему збереження чистоти у лісі!