МИ ПРОПОНУЄМО ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА РЕКЛАМНИХ ПОСЛУГ,

ПЛАНУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЮ ОКРЕМИХ PR-ПРОЕКТІВ І ПРОГРАМ, СТВОРЕННЯ БРЕНДІВ,

МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКУ ТА ДРУК РЕКЛАМНОЇ ПОЛІГРАФІЇ

Головна задача – Ваші потенційні клієнти мають дізнатися про Ваші продукцію чи послуги. Ми розробимо і організуємо для Вас Рекламну кампанію! Наші дослідження допоможуть виділити вашу цільову аудиторію, правильно позиціонувати ваші товари і послуги, провести медіапланування.

Інтуїція — не найкращий порадник при проведенні великої рекламної кампанії! Краще звертатися до нашої рекламної агенції.

Дізнатись більше
Портфоліо

Єдність фірмового стилю та образу — успіх будь-якої компанії чи товару, який повинен залишатися незмінним протягом багатьох років.

Розробка фірмового стилю вирішує вкрай важливе завдання — формування іміджу і відображення ідеології компанії. Вона ж містить в собі декілька компонентів, які є обов’язковими атрибутами стилю.

Рекламна агенція MG Group пропонує послуги з розробки фірмового стилю: логотипу, візитної картки, фірмового бланку, корпоративних кольорів та безліч інших атрибутів вашої діяльності.

Дізнатись більше
Портфоліо

Для повноти рекламної кампанії нашим клієнтам також пропонуємо послуги віддаленої прес-служби, а також реклами на наших партнерських інтернет-майданчиках. До кмоплексу входять банерна реклама, публікації у соцмережах, новинні публікації на основі комерційних релізів, репортажі, інтерв’ю.

Продукуємо відеоролики та слайд-шоу, надаємо рекламне місце на LED-екрані.

Створюємо сайти-візитки, інформаційні ресурси та веб-портали.

Дізнатись більше
Портфоліо

Зовнішня реклама — це перше і головне, що бачить Ваш споживач. В залежності від цілей, термінів та бюджету, доступні вінілові наліпки, банери, пластикові та акрилові таблички, штендери, вказівники, системи конструкцій. Надаємо консалтингові послуги, що допоможуть отримати дозвіл на розміщення реклами.

Наша компанія займається розробкою та друком візиток та флаєрів в тиражах від 50 до 100 000 штук. До асортименту входять класичні та євровізитки. Є можливість ламінації, тиснення, металізації, скруглення кутів, перфорації, згинів, друкування нестандартних розмірів.

Дізнатись більше
Потрфоліо

Стратегія

Рекламний ринок сьогодні — неначе складна інтерактивна гра: на кожному кроці — сюрпризи, відкриття, новини та несподівані повороти. Змінюється світ довкола, змінюються люди. Створюючи рекламний продукт в таких умовах, слід не просто думати, треба думати стратегічно — вивчити простір, в якому буде створено рекламний продукт, зрозуміти завдання клієнта, котрі мають бути вирішені у цій сфері, оцінити перспективи.

Креатив

Ми віримо, що дизайн може бути корисним, красивим, зрозумілим, вправним, ефективним, інноваційним та технологічним. Але дизайн — не для брендів, дизайн, перш за все, для людей. Ми не вважаємо дизайн мистецтвом. Наша робота — це поєднання ремесла і самовираження. Ми вкладаємо в роботу себе, свої ідеї, переживання та амбіції. Ми просто віримо в те, що робимо.

Підтримка

Наш досвід в проектах інформаційного супроводження — результат плідної роботи, вивчення помилок та оперативного пошуку робочих рішень. Ми використовуємо свій досвід для того, щоб вивести ваш проект на новий рівень. Ми стараємося, щоб процес інформаційної роботи з нами було зручним, а результати — наочними. Ми прагнемо зробити наші послуги доступними для бізнесу будь-якого масштабу. Важливо пам’ятати, що в медіа-співпраці важливі не лише фінансові умови, але й кредит довіри

Ми тут, щоб допомогти вашому бізнесу вибухнути!

Завдяки творчим ідеям, інноваціям та креативу

Почнемо?